Wiz-art

Historia, którą rozpoczęła kartka papieru i pastele

Pasja do kobiecego piękna, talent plastyczny oraz przekonanie, że w każdym jest coś wyjątkowego stanowią filary pracy Marty. Kieruje się myślą: „eksponowanie tego co najlepsze oraz sprawianie, aby klientki czuły i rozumiały tkwiącą w nich wyjątkowość to klucz do sukcesu”, a jej misją jest obudzenia w kobietach odwagi w pokazywaniu ich naturalnego piękna.

Kolorystka, wizażystka oraz stylistka nie bojąca się tego co nowe, kochająca wyzwania. Przygotowuje modeli oraz artystów do sesji zdjęciowych, projektów komercyjnych, ale także udziela profesjonalnych porad klientom, wskazówek z zakresu Bycia Pięknym. Odpowiedni makijaż czy strój mogą i mają pokazać w urodzie to, co najlepsze i warte eksponowania.

Marta wykorzystuje najnowsze metody pracy m.in. malowania na kamuflażach. Dzięki temu nikt nie musi martwić się o wytrzymałość i żywotność make-upu. Efekt jest nie tylko „niezniszczalny”, ale także wywiera na wszystkich oczekiwane wrażenie. Technika jej pracy jest doskonale uzupełniana umiejętnościami kolorystycznymi, „czuciem barw” oraz wyobraźnią, co pozwala na perfekcyjne dobieranie makijażu do każdego typu urody oraz preferencji klienta.

Cennik

1. Makijaże:

  • Ślubne – próba wraz z makijażem właściwym – 250 zł
  • Fotograficzne – 120 -150 zł
  • Okolicznościowe – 100 zł
  • Lady (makijaż niwelujący zmarszczki) – 120 zł
  • Męskie – 40 zł
  • Koktajlowe – 80 zł
  • Dzienne – 60 zł

2. Przygotowanie do sesji zdjęciowych – uzgadniane indywidualnie

3. Doklejanie rzęs metodą 1×1 – pierwsze klejenie 200 zł, uzupełnienie 150 zł

4. Analiza kolorystyczna wraz z nauką indywidualnego, dziennego makijażu – 400 zł

5. Porady w sprawie stylizacji ślubnych i codziennych

6. Spotkania kosmetyczne oraz sprzedaż kosmetyków Mary Kay – bezpłatne

Zdjęcia